Connect with us

Hi, what are you looking for?

ورزشی

صعود بارسلونا به دیدار پایانی جام حذفی اسپانیا

تیم فوتبال بارسلونا با پیروزی برابر سویا به دیدار پایانی جام حذفی فوتبال اسپانیا صعود کرد.

این دو تیم شب گذشته در برابر هم وارد میدان سبز شدند که در نهایت بارسا با نتیجه سه بر صفر حریف خود را شکست داد و راهی مرحله نهای این رقابت ها شد.

بارسلونا که بازی رفت کوپا دل ری را دو بر صفر به سویا باخته بود در بازی برگشت کاملا تهاجمی ظاهر شد و علی رغم این که در دقیقه ۱۲ توسط دمبله به گل اول دست یافت در ادامه با دفاع فشرده سویا مواجه شده و موقعیت‌های گلزنی زیادی را نیز از داد.

سویا در دقیقه ۷۲ صاحب یک ضربه پنالتی شد که اوکامپوس مغلوب هوش ترشتگن و تشخیص درست او شد. 

در ادامه بارسا فشار را چند برابر کرد تا اینکه پیکه در دقیقه وقت‌های تلف شده و ثانیه‌های پایانی گل دوم بارسا را با ضربه سر به ثمر رساند تا بازی در مجموع مساوی و ۳۰ دقیقه وقت‌های اضافه برنده را تعیین کند.

سویا که در دقیقه ۹۰ با اخراج فرناندو فرانسیسکو رگس ۱۰ نفره شده بود در همان دقایق اولیه وقت‌های اضافی دروازه‌اش توسط برایت‌وایت باز شد تا در مجموع سه بر دو نتیجه را به بارسا واگذار کرده باشد.

بارسا در فینال با برنده دیدار امشب لوانته و بیلبائو رقابت خواهد کرد.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

خبر های بیشتر دیگر :

سیاسی

هیأت امارت اسلامی امروز به رهبری عبدالسلام حنفی، معاون دوم رییس الوزرا، به روسیه رفته است تا در نشست مسکو که در باره‌ی افغانستان...

سیاسی

شماری از سیاسیون می‌گویند که ماموریت خلیلزاد برای صلح افغانستان ناکام بوده است و سبب خلق مشکلات زیاد شده است

بازرگانی

برق وارداتی ازبیکستان به 400 میگاوات افزایش یافتپس از حدود یک هفته قطع برق ازبیکستان به کشور، شرکت برشنا امروز در اعلامیه‌ای گفته است...