Connect with us

Hi, what are you looking for?

بازرگانی

رونمایی اولین وبسایت ارتباطی میان کارمند و کارفرما در افغانستان تحت نام TalashPro که این وبسایت نخبگان افغانستان را با جهان وصل میسازد.

در شرایط فعلی کشورکه فقر و بیکاری به اوج اش رسیده ،هزاران جوان به دنبال شغل هستند،اما فرصت های شغلی خیلی ها محدود شده است .مخصوصا برای بانوان .

اما خوشبختانه تعداد از هموطنان دلسوز ما یک وبسایت را طرح و دیزاین کرده اند، که افغانان میتوانند از خانه های شان کار و کسب درآمد کنند.

تآسیس چنین یک وبسایت یک اقدام نیک  در شرایط که جوانان افغانستان نیاز به کار دارند محسوب میشود. مخصوصا برای بانوان عزیز که در شرایط کنونی افغانستان زمینه کار و فعالیت شان محدود گردیده است.این یک چانس طلایی برای شان است.که میتوانند از طریق این وبسایت در هر نقطه جهان کار و کسب در آمد کنند.

این وبسایت طور طراحی شده است که کارمند میتواند مدارک تحصیلی خود را در این وبسایت ثبت کنند.

 مثلا:یک بانو عزیز معلم است میتواند تدریس کند.

انجنیر ساختمان است نقشه های ساختمان میتوانند طرح و دیزاین کند

طرح و دیزاین سایت های انترنتی ،برنامه های کمپیوتر ساخت لوگو و هر مهارت که دارید میتوانید از طریق این وبسایت با شرکت های داخلی و خارجی کار کنید.

این وبسایت از افغان ها هیچ نوع کمیشن اخذ نمیکند.اگر کارمند باشد،یا کارفرما اگر شرکت های خارجی کارمند افغانی جذب کند از آن شرکت نیز کمیشن اخذ نمیگردد

.چون هدف این شرکت خدمت برای مردم افغانستان میباشد

به امید افغانستان آباد ،آزاد ، سربلند

.تلاش پرو در این سایت قابل دسترس میباشد

.برای آگاه شدن هموطنان عزیزما ازین فرصت طلایی این پوست را همگانی سازید

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

خبر های بیشتر دیگر :

سیاسی

هیأت امارت اسلامی امروز به رهبری عبدالسلام حنفی، معاون دوم رییس الوزرا، به روسیه رفته است تا در نشست مسکو که در باره‌ی افغانستان...

سیاسی

شماری از سیاسیون می‌گویند که ماموریت خلیلزاد برای صلح افغانستان ناکام بوده است و سبب خلق مشکلات زیاد شده است

بازرگانی

برق وارداتی ازبیکستان به 400 میگاوات افزایش یافتپس از حدود یک هفته قطع برق ازبیکستان به کشور، شرکت برشنا امروز در اعلامیه‌ای گفته است...